Hizmetlerimiz - Sinema & Konferans Salonu Temizliği

Temizlik çalışmaları belirli alanlarda profesyonellik istemektedir. Sinema ve konferans salonu temizliği çalışmalarında temizlik firması tercih etmeniz işlerinizin düzgün bir şekilde yürümesi için oldukça önemlidir. Temizlik şirketleri bu konuda sizlere sorunsuz hizmet verebilir. Sinemalar sürekli olarak insanların ziyaret ettiği yerlerden biridir. İnsanlar sinema izlerken aynı zamanda mısır, cips ve içecek tüketmeyi severler.
 
Bu durum sonucunda da sinema salonlarının sık kirlenmesi kaçınılmaz olmaktadır. Oluşan bu kirlilik eğer düzenli olarak temizlenmezse gelen ziyaretçiler için olumsuz olacağı gibi zaman içerisinde salonda çıkarılamayan ve bunun sonucunda eşyaların yıpranması ile sonuçlanan durumlarla karşılaşılabilir. Bu nedenle sinema salonlarında temizlik hizmetleri alınmalı ve düzenli olarak yararlanılarak temizliğin her zaman sağlanması gerçekleştirilmelidir.
 
Temizlik şirketleri sayesinde konferans salonlarının da temizliğini sağlamanız mümkündür. Konferans salonları sürekli olarak ziyaret edilen alanlar olmamasına karşı ziyaretçi sayısının yüksek olması konferans sonrasında kirliliğin yüksek olmasına neden olmaktadır. Temizlik firmaları bu konuda profesyonel bir şekilde çalışmalarını yürüterek konferans öncesi ve sonrasında temizlik işlemlerini gerçekleştirerek ziyaretçilerin temiz ve hijyenik bir alanda konferans dinlemesi sağlanmaktadır.
 
Temizlik hizmetleri firmamızca profesyonel bir şekilde verilmekte ve her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için gerekli olan bütün çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bünyemizde bulunan personellerimiz bu konuda eğitimli olmakta ve işlerini eksiksiz, tam, doğru bir şekilde gerçekleştirerek aldığınız hizmetten maksimum fayda sağlamanız için özverili çalışmaktadır. Firmamızdan hizmet almak için iletişime geçmeniz yeterlidir.
 
Fuarların ve stantların temizliği 2 aşamalı şekilde gerçekleşmektedir. Bu aşamalardan ilkolanı, kongre ya da stant ziyarete açılmadan bir önceki gece standın genel olarak temizlenmesi gerekir. Böylece sabah erken saatte kongre açılış saatine hazır şekilde bulunur. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki, gece yapılan kongre ve stand temizliği sabaha doğru klima ve havalandırma sistemlerinin devreye girmesi sonucunda bilhassa aşırı toza maruz kaldığından etkisini yitirecektir.
 
Bu nedenle de sabah açılıştan hemen önce son bir kez gözden geçirilerek temizlik tamamlanmalıdır. Bir önceki gün yapılan temizlikte genel bakımdan masa, banko, sandalye ve vitrin temizliği, tavan ve duvarların temizliği, zeminin temizliği ve cam temizliği hizmetinin ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.İkinci aşama ise, kongre açıldıktan hemen sonra temizlik elemanı temini ile kongre devam ettiği süre boyunca kongre ve stant temizliği hizmetinin sağlıklı ve özenli şekilde yürütülmesini sağlamaktır.
 
Kongre temizliğinde bütün ekip ve donanımlar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Firma olarak verdiğimiz bu temizlik hizmetinde koşulsuz şekilde üstün müşteri memnuniyeti sağlamaktayız ve siz değerli müşterilerimizin beğenisini ve memnuniyetini kazanacağımızın garantisini verebiliyoruz. Stand temizliğinde uzman ve eğitimli ekibimiz ile faaliyet göstermekteyiz.
 
Kongre öncesi sergilenecek olan bütün ürün ve malzemelerin silme işlemi gerçekleşir. Üzerlerinde toz bırakılmamasına dikkat edilir. Eğer varsa depo alanlarının da temizliğini gerçekleştirebiliriz. Stantların kurulumu sonrasında oluşan montaj çöpleri toplanılarak ortadan kaldırılır.Bütün cam ve parlak yüzeylerin temizliğini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca kongre ve stant temizliğinde en sık talep edilen iş, halıların kuru köpük ile yıkanıp temizlenmesidir.
 
Buna benzer tüm hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde sergiledikten sonra kısa zaman içerisinde kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Fuar sırasında her gün için ziyaret saatinden önce sunulan tüm ürünlerin, oturma alanlarının ve zeminlerin detaylı şekilde temizliği gerçekleştirilir. Böylece stantlar hazır konuma gelir. İkram esnasında oluşan ya da yerlere atılan çöplerin de toplanması gerekir elbette. Kısacası sizlerin tüm temizlik ihtiyaçlarını profesyonel iş anlayışımızla karşılamaktayız. Memnun kalmanız için her türlü tedarik de sağlanmaktadır.
 
Sinemalar ve tiyatro salonları, her yaştan insanın sıklıkla gittiği ve saatlerini geçirdiği alanlardan biridir. Bu tür kalabalık alanlarda yoğun insan trafiği olduğundan dolayı kir, toz ve atıklarla da sıkça karşılaşılıyor elbette. Böyle durumlarda devreye biz giriyoruz. Sizlere sinema ve tiyatro salonu temizliği hizmetini sunuyor olmaktan övünç duyuyoruz.
 
Kalabalık alanlarda bilhassa yiyecek ve içecek tüketilen alanlarda temizlik ihtiyacının sıklıkla oluşması elbette ki kaçınılmaz oluyor. Siz değerli müşterilerimizin gönül rahatlığı ile çalışabilecekleri bir firma olduğumuzu tekrar belirtmek isteriz. Tamamen müşteri ve çözüm odaklı çalışmaktayız ve üstün kalite sağlamak amacıyla personellerimize de işimiz hakkında gerekli tüm eğitimleri vermekteyiz.
 
Her kesimden ve her yaştan insanın birlikte bulunduğu sinema ve tiyatro salonları, etkili, hızlı ve pratik bir şekilde temizlenmektedir. Yaptığı işte uzman ve gereken tüm eğitimi almış kişilerden oluşan ekibimiz ile temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bulunmaktayız. 
 
Sizlerin memnuniyeti bizlere artı puan olarak geri dönmektedir. Bu yüzden sinema ve tiyatro salonu temizliği gerçekleştirirken de memnun olacağınız şekilde ve kusursuz bir hizmet sağlıyoruz. İşimizi severek ve en önemlisi bilinçli şekilde gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız temizlik kimyasallarını piyasada bulunan ürünler arasından en iyilerini seçerek gerçekleştiriyoruz. Doğru alan üzerine doğru ürün kullanarak temizlediğimiz alana herhangi bir zarar vermiyoruz. 
 
Dokularında bir bozulma ya da herhangi başka bir olumsuzluk ile karşılaşmamaya dikkat ediyoruz.Sinemalar ve tiyatrolar, küçük büyük her bireyin severek gittiği ve eğlenceli vakitler geçirdiği alanlardan olmaktadır. Eğlenirken de insanoğlunun doğası gereği çevremizi kirletebiliyoruz. Bunu bildiğimiz için de sinema ve tiyatro salonu temizliğini detaylı ve ince bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her bir ayrıntı ya da ufak bir detay dahi atlanmadan kusursuz temizlik 
sağlıyoruz. 
 
Bu sayede siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanıyoruz ve bir sonraki temizlik ihtiyaçlarında da tercih önceliği elde ediyoruz. Bağlı bulunduğumuz sektörün ileri gelen markalarından biriyiz ve farkımızı da ortaya koyuyoruz. Adından sıkça söz ettiren bir marka olarak sizlere temizlik hizmetlerinizde mükemmeli sunuyoruz. Bunu sağlarken de memnuniyetinizi en üst seviyede tutuyoruz.