Hizmetlerimiz - Ofis Temizliği

Yaşam alanları içinde, bireyler için en önemli kriterlerden biri temizliktir. Temizlik hizmetlerinin en önemli parçalarından biri, ofiste temizliktir. Bireyler günün çok büyük bir bölümünü ofislerinde çalışırken geçirirler. Çalışanın motivasyonu ve sağlığı için önem arz eden ofis temizliği yapıldığında bireyler herhangi bir sorun yaşamazlar. Düzenli temizlenen ofis ve bürolarda kir ve mikrop barınma olasılığı en aza indirgenebilir. Ofis temizliği, günlük ya da istenilen periyotlarda yapılabilir.
 
Ofis temizliğinin ne kadar sıklıkta yapılacağı, ofiste çalışan personel sayısına ve insan yoğunluğuna göre belirlenir. Ofis, çabuk kirlenen bir bölgede bulunuyor ve çalışan personel sayısı fazla ise, bu temizlik işlemi daha sık yapılmalıdır. Ofis temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.
 
En önemli nokta, her alan için farklı temizlik ürünlerinin kullanılmasının gerekliliğidir. Özellikle banyo, tuvalet gibi yerlerin temizliğinde kullanılacak olan temizlik ürünlerinin başka hiçbir yerde kullanılmaması gerekir. Bu alanlar temizlenirken enfeksiyon riski alanlar olduğu düşünülerek dezenfektan özellikli malzemeler kullanılmalıdır. Yapılacak olan her temizlikte yeni bez, paspas gibi ürünler kullanılmalıdır.
 
Ofiste, haftada bir detaylı temizlik yapılmalıdır. Ofis ortamındaki mutfak ve tuvaletler ise günlük olarak hijyenik ürünlerle temizlenmelidir. Ofis temizliğine öncelikle katı atık temizlenmesi ile başlanılması gerekir. Ofiste bulunan tablolar, lamba, bilgisayar ve kapı üstlerinin tozu alınmalıdır. Dolap ve çekmecelerin iç ve dış temizliği yapılmalı, camlar ise iz bırakılmadan 15 günde bir temizlenmelidir. Ofis temizliği yapılırken bütün masalar temizlenmeli, çöp kovaları yıkanmalı ve oturma grupları silinmelidir. Çöp sepetlerinde bulunan çöp poşetleri her gün çıkarılıp, yerine yeni hijyenik çöp poşetleri koyulmalıdır.
 
Toz ve atık işlemlerinin temizliği bittikten sonra, zemin temizliğinin yapılması gerekir. Ofisteki zeminler halı kaplı ise elektrik süpürgesiyle temizlenir. Eğer sert zemin ise, temizlik zeminin özelliğine göre, uygun bakım malzemesi ile iki kova değiştirilerek, paspas ile yapılır. Ofiste bulunan merdiven ve korkuluklar silinir, sıhhi kesimler ise günlük olarak temizlenir.
 
Ofis temizliği personellerin; rahat, ferah ve temiz bir iş ortamında çalışabilmesi için önemli bir husustur. Yoğun iş ortamında, bir de ofis temizliğiyle uğraşmak istemeyen şirket sahipleri, bu işlemi, kaliteli ve profesyonel temiz firmalara yaptırabilmektedir. Bununla beraber şirket sahipleri, hem iş yüklerini azaltıp hem de temizlik sorumluluğunu ve denetimini temizlik şirketlerine bırakabilmektedir.
 
Temizlik çalışmalarının yapılacağı ofiste temizlik periyotları belirlendikten sonra personelimiz belirlene zamanlarda temizlik işlemlerini gerçekleştirecektir. Yapılacak olan ofis temizliği çalışmalarında ofis çalışanlarının temizlik çalışmalarından olumsuz etkilenmemesi için gerekli olan bütün önlemler alınmaktadır.
 
Personellerimizde bu konuda eğitimli olduğu için iş akışına mani olmadan bütün temizlik işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.
 
Ofislerinizin temizlenmesi konusunda eğer varsa bahçe temizliği, dış cephe temizliği gibi hizmetlerde talep ederek ofis dışı temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesini de sağlayabilirsiniz. Firma olarak uzun yıllardır bu sektörde öncü olarak verdiğimiz hizmetlerde her zaman müşterilerimizin memnun olması için gerekli olan bütün imkanları sağlamakta ve temizlik işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayarak insanların hijyenik ortamlarda yaşamlarını sürdürmelerine olanak sağlanmaktadır.
 
Sağlıklı alanlarda yaşayan kişilerin çok daha huzurlu oldukları ve bu yüzden de daha verimli çalışma sağladıkları gerçeğinin firma olarak bilincindeyiz. Eğitimli ekibimiz ile ev ve iş yerlerinizde gerek tek seferde gerekse periyodik aralıklarla ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Ayrıca iş yerleri genelde günün çoğunun geçirildiği alanlardan biridir.
 
Bu nedenle ofis gibi ortamlarda devamlı çalışma ve yoğunluk olduğundan dolayı temizlik ihtiyacı sıklıkla oluşmaktadır. Bizler de siz değerli müşterilerimizin bu gibi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla en iyi hizmeti sunmaktayız. Gün içinde zamanın en çok geçirilen alanlardan biri olan ofisler, her gün iş başı yapıldığında sağlıklı bir ortam olmaları gerektiği gibi bu ortamla karşılaşmak her bireyin hakkıdır diye düşünüyoruz.
 
Doğru firmalar ile çalıştığınızda temizlik hizmetinden büyük yarar sağlayabilirsiniz. Ofis temizliği, çalışan herkesin evinden daha çok zaman geçirdiği alanlardır ve temiz olmaları da bir o kadar önemlidir. Firmamız sayesinde sağlıklı olmayan çalışma alanlarınızın temizliğini ve kalitesini geri kazanabilirsiniz. Piyasada bulunan kimyasal temizlik ürünlerinin en iyilerini kullandığımızı da ayrıca belirtmek isteriz. Etkili ve kaliteli malzemeler kullanarak verimliliği daha çok artırıyoruz. Bu sayede sizlerin de memnuniyetini ve beğenisini kazanıyoruz.
 
Tabi bu malzemeler kesinlikle eşyanıza ya da ürününüze herhangi bir zararı olmayan malzemelerdir. Eğitimli ve işinde uzman personelimiz ile son derece özenli ve dikkatli çalışma sağlıyoruz. Firma olarak bağlı bulunduğumuz sektörde diğer rakiplerimize oranla daha uygun, daha cazip ve daha ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Ofis temizliği hizmetimizde çok daha kolay ve pratik çalışma sağlayarak sağlıklı bir ortam elde ediyoruz. Ayrıca bu temizlik, çalışanlarınızın da motivasyonunu artırarak olumlu yönde etki eder.
 
Böylece siz de çalışanlarınızdan üstün verimlilik sağlarsınız. Bunların yanı sıra görselliğini olduğundan daha güzel hale getirerek estetik kazandıracak ve misafirlerinize karşı hoş bir görünüm oluşturmanızı sağlayacağız. Sizlerin müşterileriniz karşısında hem ofisinizin hem de markanızın prestijini artırması için 
elimizden geleni yapıyor olacağız. Bizleri tercih etmeniz durumunda hiçbir durumda pişman olmayacağınızın garantisini verebiliriz. İşimizde uzman ve itibarlı bir firma olduğumu hatırlatır, seçimlerinizde bizlerden destek almanızı öneririz.